Wojska Polskiego 62A    19-300 Ełk lokal DOBRE OKNO                     tel. 087 621 13 00 www.best.elk.pl
best@best.elk.pl
 
STRONA GŁÓWNA
USŁUGI
OFERTA DLA FIRM
CENNIK
PRZYKŁADOWE PROJEKTY
ULUBIONE STRONY
KONTAKT
 
METALBIND SYSTEM
Jest to najtrwalszy i najbezpieczniejszy system bindowania, w którym okładki i dokumenty zaciśnięte są w metalowym kanale. Dokumenty nie są dziurkowane, szyte ani klejone. Po rozbindowaniu można je odzyskać
w idealnym stanie. Przednia strona oprawy nie ulega deformacji i nie nosi śladów działania bindownicy zawsze więc zachowuje perfekcyjny wygląd.
 
BINDOWANIE
Jest to najpopularniejszy sposób oprawiania dokumentów za pomocą plastikowego grzbietu.Oprawiona w tym systemie dokumentacja jest bardzo wygodna w użyciu. Plastikowy grzbiet można wielokrotnie rozciągać i aktualizować dokumentację dodając lub wyjmując dowolną kartkę.
 
TERMOBINDOWANIE
Jest to metoda oprawiania dokumentacji w okładki z klejem. Kartki połączone w ten sposób z okładką zawsze pozostają w komplecie.
Oprawiona w tym systemie dokumentacja prezentuje się doskonale.
 
LAMINACJA
Jest to sposób na zabezpieczenie dokumentów poprzez zatopienie ich w plastiku. Zalaminowane dokumenty nabierają sztywności, żywszych kolorów i blasku. Zabezpieczone w ten sposób materiały stają się odporne na wilgoć i zabrudzenia. Laminacja może być także sposobem na zabezpieczenie dokumentów przed sfałszowaniem.
 
SYSTEM GOLDCOVER
Jest to metoda wykonywania tłoczeń i złoceń/srebrzeń na różnego typu okładkach. W systemie tym można wykonać złocenie dowolnego indywidualnego napisu, najczęściej stosowanych nagłówków oraz logo, znaku itp. za pomocą indywidualnej matrycy.
 
SKANOWANIE
Jest to sposób umożliwiający przetworzenie statycznego obrazu rzeczywistego obiektu
(np. kartka papieru, zdjęcie, klisza fotograficzna) do postaci cyfrowej, w celu dalszej obróbki komputerowej. Możliwe jest także rozpoznawanie tekstu (OCR) z kartki papieru i przetwarzanie go do postaci cyfrowej zapisanej np. w formacie dokumentu tekstowego (Microsoft Word).
 
oferta do pobrania PDF 1.7mb
 

OPRAWA PRAC JUŻ ZA 17 zł

BEST 2006, created by nPC